Товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція міської газети «Миколаївські ВІСТІ» утворена 4 січня 2018 року в процесі реорганізації шляхом перетворення комунальної газети у самостійне видання.

Редакція представлена на інформаційному ринку Миколаївщини:

 –  ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯМ  «Миколаївські ВІСТІ»;

 – Щотижневою ГАЗЕТОЮ «МИКОЛАЇВСЬКІ ВІСТІ». Формат видання – А3. Кількість полос – 16 + Програма ТБ.  Розповсюджується по передплаті через поштові відділення, у роздрібній мережі на території субрегіону      Розділля: м.Миколаєва, м.Нового Роздолу, Миколаївського району, Тростянецької ОТГ та довколишніх        громад,  а також пропонується як додатковий та безкоштовний сервіс серед відвідувачів бібліотек, громадських інституцій Миколаївського району, Нового Роздолу та Тростянецької ОТГ, можна оформити електрону передплату.

Видання позиціонується як суспільно-політичний тижневик. Охоплює висвітлення таких важливих тем: соціальні питання, огляд найбільш важливих політичних подій субрегіону Розділля; економічний блок охоплює висвітлення ринку фінансових послуг, розвиток місцевого підприємництва, кредитування та страхування; культурно-історичний  блок – про видатних постатей місцевої громади; також є блок присвячений дозвіллю.

На сторінках видання започатковані тематичні спецпроекти:

«Територія бізнесу» – інформаційний проект в рамках якого висвітлюється діяльність підприємницького середовища субрегіону Розділля. Як відомо, малий і середній бізнес є основним рушієм української економіки. Про­те, у своєму становленні та розвитку він зустрічається з певними проблемами. Що сьогодні найбільше турбує місцевих підприємців, що вони можуть протистави­ти масовій трудовій мігра­ції українців і чи здатна головна рушійна сила міс­цевої економіки успішно розвиватися – про це на сторінках спецпроекту.

«Будівництво полігону ТПВ у Миколаєві» – тематичний проект в рамках якого висвітлюється впровадження великого проекту упорядкування миколаївського міського сміттєзвалища в урочищі «Гроби» та проекту будівництва карт сучасного полігону ТПВ.

«Ваше здоров`я» – це спецпроект редакції «Миколаївські вісті» та «Розділля ТБ». Інтерв`ю з провідними лікарями, медичні консультації, етапи впровадження медичної реформи, розповіді про нові методики лікування та багато корисної інформації про те, як бути здоровими.

«Спорт-тайм» – проект в рамках якого ми розповідаємо про спортивне життя субрегіону Розділля, інтерв`ю з місцевими спортсменами, тренерами, огляд футбольних матчів та спортивних змагань.

РАДІО РОЗДІЛЛЯ – спільний проект редакції «Миколаївських ВІСТЕЙ» та редакції Розділля.