У новому 2018 році редакція продовжує фотопроект «Миколаїв змінюється». Раді повідомити, що за півроку існування проекту ми охопили 25 об’єктів: дороги, тротуари, садочки, історико-краєзнав­чий музей, міський Палац культури тощо.

Попри те, що у місті є ще чимало вулиць, «напрямків», які потре­бують капітального ремонту, своїм фотопроектом редакція прагне нагадати місцевій владі та депутатам, що попри зміни, варто почути ті вулиці, дороги, які десятиліттями не оновлювались, щоб незаба­ром і «забуті» вулиці змінили своє обличчя.

Проте, пропоную розпочати новий рік з приємного, пригадати як змінився центральний парк міста. Свого часу тут не було ані освітлення, ані тротуарних доріжок. А кількість лавочок і сміттєвих контейнерів можна було полічити на пальцях однієї руки. Такий вигляд був непрезентабельним, більше того вкрай непривабливим для цен­трального парку – візитівки міста. Слід віддати належне попередній каденції міськради, яка взялась за освітлення та замощення бруків­кою тротуарних доріжок, встановлення лавочок та сміттєвих урн. Те­перішня каденція та громадські активісти доповнили культурну ауру парку скульптурами, які були створені під час І, ІІ, ІІІ та ІV симпозіумів скульпторів. Така творча аура надихнула і місцеву молодь на створення креативного проекту «Жовта субмарина» – центру культурного і активного молодіжного дозвілля.

Ще одним приємним подарунком центральному парку стали магнолії, які презентувала місту компанія «CRH-Україна» ПАТ «Ми­колаївцемент», організувавши акцію «Посади дерево миру». Тож очікуємо, що весною – літом шість саджанців магнолії розпустять свої перші бруньки, а влітку потішать миколаївчан своїм красивим цвітом. На жаль, теперішня редакція «Вістей» не має у своєму фо­тоархіві світлин попереднього вигляду парку, тож публікуємо сучасні фото. На першому Ви бачите скульптури у парку, на другій світлині – процес висадження магнолій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *