У Миколаєві більше 20-ти школярів позмагались у шаховому турнірі

Шаховий турнір “Весна-2018” відбувся у м. Миколаєві 30  березня у міському палаці культури. В опен-турнірі за швейцарською системою в шість турів прийняло участь 24 дітей віком  від 5 до 14 років. Дана система передбачає, що сильніші учасники грають завжди між собою, переможці визначаються в різних номінаціях.

Серед дівчат рівних не було семирічній Софії Величко, друге місце посіла Настя Гуменецька, третє – Анна Белова.

Серед дошкільнят найкраще виступив шестирічний Олег Марцюняк з Держова, друге місце посів п’ятирічний Данило Гайовський, третє – п’ятирічний Павлик Гузій.

В номінації діти до 9 років перше місце зайняв  наймолодший учасник-п’ятирічний Семен Величко, друге і треті місця зайняли восьмирічні Святослав Іванів і Ярослав Сенюк.

Найбільш несподівано завершилась боротьба за визначення абсолютного переможця турніру. Ним став семирічний Андрій Гузій, який набрав 5 очок з шести і випередив набагато старших за себе учасників. Друге і третє місця вибороли у напруженій боротьбі десятирічні Дмитро Сенців і Юра Мелешко.

Від гри в шахи учасники змагань отримали   масу позитивних емоцій і були нагороджені грамотами і медалями.