Фотопроект “Миколаїв змінюється” – дитячий майданчик по вул. Ю. Федьковича, 2

На черзі наступна порція змін. Цього разу презентуємо Вашій увазі не дороги і тротуари, а дитячі майданчики. Ще донедавна дітвора Миколаєва не мала де проводити своє дозвілля, старі та аварійні дитячі майданчики, гірки ніяк не сприяли безпечному проведенню дозвілля на свіжому повітрі. На щастя, час іде, зміни таки розпочались і тривають надалі.

 Нагадаю, минулого року за субвенційні кошти з держбюджету було закуплено 6-ть дитячих майданчиків, з них 5-ть для м. Миколаєва та один для с. Розвадова. З вище перелічених  наразі успішно встановили чотири : на прибудинковій території поблизу будинків по вул. М. Грушевського 2, 4, у селі Розвадові, по вул. Ю. Федьковича 2  та І. Мазепи 63 а. Наразі встановили ще один майданчик, який розділять між собою будинки Грушевського 14 та 16-ть. У цьому номері розповімо про історію змін майданчика по вул. Ю. Федьковича 2 та І. Мазепи 63 а.

 Якщо переглянути карту Миколаєва, то вищезгадані будинки розміщуються на окраїні міста, межують з сільськогосподарськими угіддями. До найближчого стадіону  – СК «Ювілейний» орієнтовно 200 метрів пішки, а найближчий дитячий майданчик розміщується за 100 метрів від будинку.  Щоб дітвора будинків по вул. Ю. Федьковича 2 та І. Мазепи 63 а мала власний майданчик для дозвілля, батьки власними зусиллями та коштом змайстрували імпровізовані дерев’яні будиночки, пісочницю, гойдалку. Проте впродовж тривалого часу і цей майданчик зносився. На світлині зверху Ви бачите майданчик, який встановили батьки на прибудинковій території.

Тривалий час «батьківський комітет» прилеглих будинків оббивав сходи міської ради з проханням встановити дитячий майданчик. Минулого року за кошти з держбюджету закупили майданчики, один з них отримали будинки по вул. Ю. Федьковича, 2 та І.Мазепи 63 а. Проте погодні умови не дозволили в кінці 2017 року його встановити, роботи розпочали і завершили навесні.

Тож відтепер дітвора має де вдосталь повеселитись, й активно і безпечно провести своє дозвілля. Гойдалка, карусель, майданчик з гіркою, пісочниця, балансир – тепер дітвора має вдосталь «забавок». На світлині внизу Ви бачите  сучасний стан дитячого майданчика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *