У цьому номері розповімо Вам про те, на що здатні миколаївчани, які вміють згуртуватись для спільної мети. Такий оптимістичний приклад продемонстрували жителі будинку по вул. М. Грушевського 14.

Розпочну з передісторії. Прибудинкова територія багатоповерхівки тісно межує з дошкільним навчальним закладом «Журавлик». Минулого року на території садочку встановили три комплекси споруд дитячих майданчиків з різноманітними елементами. Звісно, що ніхто не  перешкоджає дітворі з навколишніх будинків відвідувати ігрові майданчики садочку, проте після 18-00 територія та ворота дошкільної установи закриваються і дітям з довколишніх будинків залишається проводити своє дозвілля на «зношеному» дитячому майданчику поблизу.

Тривалий час прибудинкова територія  вул. М. Грушевського 14 використовувалась для паркування автомобілів і «тріпання» хідників. На світлині зверху Ви бачите вигляд «до» встановлення майданчиків.

На щастя, турботливі матусі та бабусі прибрали, облагородили територію, посадили квіти, встановили столик та лавочку у затінку дерев. Активні жителі згаданого будинку  неодноразово звертались до мерії з вимогою встановити дитячий майданчик. І цьогоріч  вимога таки була виконана.

До слова, минулого року за субвенційні кошти з держбюджету  було закуплено 6-ть дитячих майданчиків, з них 5-ть для м. Миколаєва та один для с. Розвадова. З вище перелічених  наразі вже всі успішно встановлені. Один з майданчиків розділили між собою будинки М. Грушевського 14 та 16. Першому дісталась гойдалка, балансир та качеля, другому – пісочниця, гірка, карусель.

На світлині зверху Ви бачите як тепер виглядає прибудинкова територія по вул. Грушевського 14.

Тож відтепер дітвора з навколишніх будинків має де активно проводити своє дозвілля.

    До слова, вже завершили встановлення дитячих майданчиків майданчика на прибудинковій території по вул. М. Грушевського 16 та  Д. Галицького 15 а. Про ці майданчики ми розповімо згодом.

Вже скоро фотопроект «Миколаїв змінюється» відсвяткує свою першу річницю. Тішить, що впродовж року зміни у місті відбуваються, зміни таки розпочались і тривають надалі, якби комусь цього не хотілось.