У цьому фотопроекті ми продовжимо тему дитячих майданчиків, яких, на щастя, у місті щоразу більшає. Тож розповімо Вам про історію змін дитячого майданчика по вул. Д. Галицького 15.

Тривалий час батьки дітвори, що мешкає і проводить своє дозвілля на прибудинковій території будинків Д. Галицького, 11, 13, 15, звертались з листами – зверненнями до мерії з проханням встановити дитячий майданчик. І такі заяви були дуже актуальними, адже на прибудинковій території поблизу будинків Д. Галицького 15 б та 13 б ще донедавна розміщувались дитяча гірка та карусель у кількості по одному об’єкту.

Цих елементів дитячого майданчика катастрофічно не вистачало для тої кількості дітей, які проживають у вищезазначених будинках. До того ж, цей майданчик відвідують і діти з сусідніх будинків Д. Галицького 11, 13 а, 15 а та інших прилеглих будинків.

До слова, батьки власними силами та за власний кошт змайстрували гойдалку та качелю на прибудинковій території Д. Галицького 13 а і 15 а. Проте впродовж тривалого часу та експлуатації майданчик «зносився» та перебував в аварійному стані.

Тож не дивно, що батьки, діти яких тут мешкають та проводять своє дозвілля, хвилювались за безпеку дітей, які не маючи альтернативи, змушені були  проводити своє дозвілля на аварійних дитячих майданчиках. На світлині зверху Ви бачите фото майданчику «до» встановлення нового майданчика.

На щастя, цьогоріч жителі таки домоглись свого. У травні на прибудинковій території по вул. Д. Галицького 13 а і 15 а зусиллями батьків встановили 6-ть елементів дитячого майданчика: гойдалка, балансир, качеля, пісочниця, гірка, карусель. Майданчик був придбаний за субвенційні кошти з держбюджету.

На світлині знизу Ви бачите теперішній вигляд майданчика. Тож відтепер дітвора з навколишніх будинків має де активно  проводити своє дозвілля.