Презентуємо Вашій увазі ще один дитячий майданчик, який суттєво змінився, впродовж останніх років – на прибудинковій території  вул. М. Грушевського 16.

   Варто зауважити, що згаданий майданчик розміщується на прибудинковій території  поблизу  будинків по вул. М.Грушевського 16 та 14 у доволі «зручному» і затишному місці подалі від проїжджої частини. Спостерігати за своєю дітворою батьки можуть з вікон своїх квартир.

Майданчик встановили більше 10-ти років тому, на «посьолку» – це був один з найперших майданчиків, тож своє дозвілля тут проводили і проводить дітвора мало не з усіх прилеглих будинків.

Звісно, що впродовж тривалого часу та активного використання майданчик добряче «зносився», а батькам доводилось щоразу  ремонтували гойдалки, фарбувати гірку та лавочки.

Тож неодноразово актив вулиць звертався в мерію з проханням встановити новий майданчик або ж додати нові елементи. На світлині зверху Ви бачите вигляд прибудинкової території «до» встановлення майданчика.

    На щастя, домовленості було досягнуто. Минулого місяця відбулась зустріч з керівництвом мерії, де розподілити елементи дитячого майданчика на прибудинкових територіях будинків М. Грушевського 16 та 14. Майданчик був придбаний за субвенційні кошти з держбюджету.

Дискутували молоді матусі на предмет того чи демонтувати старий майданчик по вул. М. Грушевського 16 та врешті вирішили його залишити та облагородити: пофарбувати, почистити, прибрати. А власне майданчик погодились поділити :3 елементи встановили на прибудинковій території по вул. М. Грушевського 16 (пісочниця, гірка, карусель) і 3 по вул. М. Грушевського 14 (дві гойдалки, балансир).

Отримавши нові елементи батьки самоорганізувались, за власний кошт і власними зусиллями встановили нові елементи, пофарбували старі. Тож відтепер дитячий майданчик виглядає по – новому. Світлина на сторінці внизу.