Юні шахісти Миколаєва здобули призові місця в обласному турнірі

Нещодавно в м. Новояворівську було проведено V етап Кубка Львівської області з шахів під назвою “Юні таланти” для дітей віком від 2009 р.н. і молодших. В змаганнях взяли участь 140 учасників з Львівської та Івано-Франківської області. Миколаїв над Дністром представляли шестирічний Семен і його семирічна сестричка Софія Величко.У віковій категорії до 7 років Софія Величко зайняла друге місце серед дівчат, а Семен – серед хлопців. Крім того, Семен виконав норму  третього розряду.

 01 червня в міському Палаці культури відбувся дитячий шаховий турнір, присвячений міжнародному Дню захисту дітей. У турнірі взяли  участь вісімнадцять дітей віком від 5 до 14 років.

 Змагання   проводилися за швейцарською системою в 6 турів за правилами ФІДЕ швидких шахів. Контроль часу – 10 хв. кожному з учасників на партію. Всі учасники грали між собою, а переможців визначали в різних номінаціях відповідно до вікових категорій.

Змагання викликали у дітей великий інтерес. Серед наймолодших найкраще виступив шестирічний Павлик Гузій,.друге місце зайняв Богдан Якубів, третє – п’ятирічний Святослав Дуб з с.Устя.

 В другій номінації найкращим був  Семен Величко, друге місце зайняв Андрій Гузій, третє – Святослав Сенюк.

Надзвичайно цікаво і напружено проходили шахові баталії за визначення абсолютного переможця турніру. Конкуренція була надзвичайно гострою серед дітей старшого віку. Але абсолютним переможцем турніру стала семирічна Софія Величко. Друге місце зайняв Андрій Мелешко, а третє- розділили Ігор Воргач і Дмитро Сенців.

Призери всіх змагань нагороджені грамотами і медалями.

 До слова, 2 червня в м. Городку проведено чемпіонат Львівської області серед дітей віком до 7 років. У змаганнях прийняло участь 69 дітей зі всієї області. Миколаїв представляли Семен і Софія Величко. Софія виборола третій приз серед дівчат, а Семен – четвертий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *