«Mykolaiv fashion day”, дефіле випускників або просто «випускний» – значима подія для міста, що збирає усіх на оглядини красунь-випускниць в розкішних платтях та галантних красенів-кавалерів. Вже за доброю традицією миколаїчани зібрались у центрі міста біля підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку на урочисту частину.
23 червня в Миколаєві  зі школою попрощались  82 випускники. У Миколаївської ЗОШ №1 майбутніх студентів – 40, у Миколаївському НВК(2-й школі) – лише 8 випускників, у гімназії – 34.

На такий урочистий захід в центрі міста були делеговані представники органів місцевого самоврядування, зокрема  заступник міського голови Андрій Бачик, голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос, керівник відділу освіти Миколаївської РДА Олег Лехович та менеджер з персоналу підприємства ПрАТ «Миколаївцемент», які  нагороджували випускників золотими та срібними медалями, подарунками та грамотами.

Цього року  миколаївські школярі зібрали 15 медалей, з них 8 золотих і 7 срібних. Цьогоріч Миколаївська ЗОШ №1 взяла реванш за минулий рік і зібрала найбільше медалей. Чотири золоті медалі отримали Богдан Левицький, Назар Шестопалов, Олег Іваночко,Марта Ривко, шість срібних вибороли – Максим Ланчевич, Олена Мовчан, Наталія Стежко, Марта Корецька, Андрій Стефанишин, Ірина Фіцала.

Миколаївський НВК цього року зібрав до свого активу лише одну срібну медаль (Дудко Соломія), проте значимість її для школи, де лише 8 одинадцятикласників важко недооцінити. Миколаївська гімназія виборола чотири золоті медалі( Назарій Коробко, Ірина Садова, Олег Шиян, Юрій Тремба).

Грамотами Миколаївської міської ради за активну громадянську позицію та участь  у спортивному та культурному житті школи нагороджено міський учнівський парламент «Лідер» ( коор. Наталія Лешковят), та представників шкільного самоврядування.

 

Вже котрий рік поспіль до привітань випускників долучається ПрАТ «Миколаївцемент», що входить до групи компаній СRH в Україні. Менеджер з персоналу Юлія Кадубець привітала випускників та вручила їм пам’ятні подарунки. Також Юлія побажала випускникам, щоб життя дарувало їм багато шансів, більшість з яких знайде відгук у їх серці і буде успішно реалізована на благо України.

Здивували цьогорічні випускники постановкою вальсу та танцювальним флеш-мобом. А загалом випускники- 2018 вразили своєю креативністю, драйвом та енергією.

По завершенню урочистостей, вже майбутні студенти вирушили на Молебень до церкви св. Миколая. А далі їх чекали запальні танці, море радощів та схід сонця. Залишається побажати їм лише одного, вдалого вибору професії,незабутніх студентських років та реалізації себе в житті і в Україні .

                                                                                                                    

Юрій Берендій, студент І курсу

факультету журналістики

Національного університету

  «Львівська політехніка»