Презентуємо читацькій увазі черговий об’єкт, що кардинально змінив своє обличчя – відрізок дороги вулиці Зеленої зліва від початку вулиці.

Вулиця Зелена у місті Миколаєві, як і вулиця Тараса Шевченка та Космонавтів є одними з найдовших вулиць міста, що простягаються майже на один – два кілометри довжини. Згадані вулиці характеризуються розташуванням приватної забудови, яка активно ведеться й дотепер. Вулиця Зелена, як і суміжні вулиці, мають одну спільну проблему – надмірна замученість піском, що несеться з верхніх вулиць. В дощову погоду – тут суцільне піщано-болотяне місиво, а влітку – піщані пляжі. Тривалий час вулиця Зелена була важкопрохідною, адже тротуари неабияк «зносились», а власне дорожнє покриття під товщею піску більше нагадувало пустелю. На фото зверху Ви бачите як виглядав відрізок вулиці Зеленої на початку капітального ремонту.

Про потребу ремонту згаданої вулиці неодноразово говорили як і самі жителі вулиці, так і в мерії. Тож врешті вулицю Зелену таки почули і на відрізку  зліва від початку дороги. Працівники фірми – підрядника усунули  верхній дорожній шар, який замостили бруківкою. Також по обидві сторони від дороги замостили бруківкою тротуар. Та найважливіше, що було виконано – встановлено дощовий колектор та дощоприймачі по периметру відремонтованої дороги, для щоб усунути найбільшу проблему вулиці – замуленість піском. На даний час вже завершили ремонтні роботи по обидві сторони дороги.

 На світлині знизу Ви бачите відремонтований відрізок дороги і тротуарів.