Що і де ремонтують у м. Миколаєві?

Літо-сезон активних ремонтних робіт у місті Миколаєві. Одночасно тривають ремонтні роботи на кількох вулицях міста.  Презентуємо Вам фотозвіт по пунктах:

1) 31 липня розпочали капітальний ремонт на відрізку дороги по вул. Д. Галицького, 19 від магазину “Моя крамниця” у напрямку до будинку по вул. М. Грушевського 12. Наразі працівники фірми-підрядника усувають застарілий, пошкоджений шар дорожнього полотна та замінять бордюри. За проектом передбачене асфальтування вищезгаданого відрізку.

2) Поблизу, на прибудинковій території між будинками по вул. М. Грушевського, 16 та садочку “Журавлик” замостили бруківкою тротуар.

3) В кінці липня також розпочали ремонті роботи по вул. Просвіти на відрізку від центру зайнятості у напрямку дороги до заміських приватних будинків. Згаданий відрізок дорожнього полотна замостять бруківкою. На даний час тривають роботи.

4) Днями розпочались також ремонтні роботи з реалізації мікропроектів. У Миколаївській ЗОШ розпочали заміну даху, у Миколаївському НВК також приступили до робіт.

5) Вже значну частину робіт з утеплення фасаду Миколаївської ДЮСШ виконали працівники фірми підрядника.

6)На даний час перекрито частину дороги  по вул. Львівській, тож водії які рухаються у Львівському та Стрийському напрямку змушені об’їжджати  вулицями Загуменною та вулицею Лесі Українки. Виконроб фірми -підрядника запевняє, що планують в п’ятницю, 3 серпня, відкрити проїзд.

Тут за словами підрядника здійснюють великий за обсягом робіт проект з капітального ремонту  дощової каналізації від вулиці Завалля до вулиці М. Лисенка (до повороту на вул. Вузьку).

7) На даний час також завершили ремонтні роботи по вул. Л. Українки, зі сторони пологового будинку замостили тротуарну доріжку з пониженням для виїзду автотранспорту.

8) Зараз працівники фірми підрядника працюють на відрізку дороги по вул. Львівській, де замощують тротуар. За проектом, передбачено капітальний ремонт тротуару до вул. А. Шептицького, до будівлі “Ощадбанку”.

9) Розпочались також ремонтні роботи по вул. Івана Франка на відрізку дороги, що веде до садочку “Теремок”.

10) Трохи вище  на провулку І. Франка у напрямку від вулиці Болоня до вулиці П. Сагайдачного працівники фірми-підрядника розпочали роботи. Замінили бордюри з обох сторін, дорожнє покриття за проектом заасфальтують.

Усі перелічені ремонтні роботи, окрім мікропроектів, здійснюються за субвенційні кошти з обласного бюджету, які місто отримало в рамках програми “Програми заходів для налагодження системи поводження з ТПВ у м. Львові на 2017-19 р.”

Любов Добжанська, усі світлини автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *