Презентуємо Вашій увазі черговий об’єкт нашого фотопроекту  – тротуар по вул. Л. Українки. Згадана вулиця є перпендикулярною до центральної вулиці міста Львівської, якою щодня курсує автомобільний та пасажирський транспорт. Тож чимало миколаївчан та гостей міста щодня у своїх приватних справах послуговуються вулицею Л. Українки. Саме тут свого часу розміщувалась миколаївська пожежна служба, а зараз вивільнені приміщення займають магазини будівельних товарів тощо. Поблизу розміщується не менш важлива будівля- Миколаївський пологовий будинок.

Але тротуар, який веде до пологового будинку з часу його прокладення жодного разі не ремонтувався. Більше того перебував у такому плачевному стані, що пішоходи були вимушені ходити дорогою, чим могли  створити небезпечні дорожньо- транспортні ситуації. Гадаю, не личить центральній частині міста мати такий вщент розбитий тротуар. На світлині зверху Ви бачите стан тротуару до початку ремонтних робіт.

 На щастя, оновлення почались. В середині липня робітники фірми-підрядника розпочали ремонтні роботи тротуару. Спершу усунули застаріле та пошкоджене покриття, замінили бордюри, а в місцях, де передбачений виїзд з подвір’я зробили пониження тротуару.

Тепер миколаївчанам та гостям міста не доведеться ходити по дорозі, адже для цього вже відремонтували тротуар. На світлині знизу Ви бачите як тепер виглядає тротуар по вул.  Продовжили ремонтні роботи тротуарного покриття і по вулиці Львівській. По їх завершені розпочнуть роботи на відрізку тротуару по вул. А. Шептицького до будівлі «Ощадбанку». Відтак  тротуарне «кільце»  у центральній частині міста буде завершене та матиме презентабельний вигляд.