Результати аналізів ґрунтових вод в урочищі «Гроби», територія міського сміттєзвалища Миколаєва

Днями, на замовлення інвестиційної компанії «Екотех» вимірювальна лабораторія ТзОВ «Компанія «Центр ЛТД «Центр-ЛТД» дослідила підземні води з трьох моніторингових свердловин, що розміщені біля підніжжя міського смітника в урочищі «Гроби». Подаємо результати аналізів.

Попередні результати чергових вимірів (від 3 серпня ц.р.) стоків периметру миколаївського сміттєзвалища не внесли чогось нового. Практично за всіма параметрами картина залишається незмінною. Жодних суттєвих змін не виявлено. Варто зазначити, що оцінка проб здійснювалась згідно норм ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Тобто, вимогами значно суворішими, ніж, приміром, для технічної води. Нема навіть на чому загострювати увагу, почекаємо повних і остаточних результатів. Парадокс, але в більшості миколаївських криниць результати, мабуть, гірші. Можливо, вартувало б міській раді  провести додаткові виміри іншим лабораторним центром. Так би мовити, щоб остаточно ніяких підозр не було. Бо поки що про якусь загрозу соромно навіть говорити. 

Ярослав Муха

Від редакції:

Зауважимо, що такі заміри ґрунтових вод з моніторингових колодязів компанія «Екотех» здійс­нює щоквартально.

Проведення регуляр­ного лабораторного до­слідження ґрунтових вод було власною ініціативою підприємства. Ще до початку впорядкування міського смітника в уро­чищі «Гроби», компанія замовила буріння моніто­рингових свердловин. Наразі є три колодязі які розміщені безпосередньо біля підніжжя сміттєзва­лища з боку м.Миколаєва.

Крім того, днями ком­панія також замовила до­слідження стану ґрунту в околицях діючого смітни­ка. Редакція оприлюднить звіт після отримання офі­ційних результатів.

Інформація редакції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *