У м. Миколаєві 10 учасників АТО стали власниками земельних ділянок під забудову

Землевпорядник Миколаївської міської ради Галина Ривко розповіла редакції “Миколаївських Вістей”, що ще 60 аналогічних рішень наразі перебувають в процесі підготовки, тож на наступні чергові сесії, які відбудуться в жовтні та в листопаді, загалом ще 60 учасників АТО також отримають свої земельні ділянки в урочищі «Ксєнже» і зможуть приступити до забудови.

  Ще з 2014 року як тільки Росія вторглась на схід Украї­ни, відважні чоловіки міста й району одразу ж стали на захист держави. Таких мужніх воїнів у Миколаєві більше сотні, у Мико­лаївському районі – понад 300 учасників АТО. За свої бойові заслуги атовцям гарантоване законне пра­во на першочергове отри­мання земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво, садівництво тощо. Тож з 2014 року до мерії почастішали заяви на отримання земельних ділянок. Ніхто тоді й гадки не мав, що АТО тривати­ме дотепер, тож прийма­ли заяви від атовців не тільки з м. Миколаєва, а й з усього Миколаївсько­го району та інших міст. Проте, згодом, земля стала предметом маніпу­ляцій та спекуляцій і у 2016 році було прийнято рішення про прийом заяв лише від атовців з м. Ми­колаєва. Паралельно, ще з 2014 року, запитом депу­тата попередньої каденції Олега Ясеницького квар­тал «Ксєнже» було «заре­зервовано» для учасників АТО. Більше трьох років бюрократичних лабіринтів довелось пройти Асоціа­ції учасників АТО, щоб завершити проект індиві­дуальної забудови в уро­чищі «Ксєнже».

  Передостанньою сходинкою на шляху до отримання земельної ділянки є рішення органу місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку. 10 таких кульмінаційних рішень на 43-й черговій сесії, що відбулась 26 вересня, підтримали депутати Миколаївської міської ради. Наступний крок для учасників АТО – з рішенням сесії звернутись в Центр надання адміністративних послуг  та зареєструвати право власності на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

  Землевпорядник Миколаївської міської ради Галина Ривко розповіла, що ще 70 аналогічних рішень наразі перебувають в процесі підготовки, тож на наступні чергові сесії, які відбудуться в жовтні та в листопаді, загалом 60 учасників АТО отримають свої земельні ділянки в урочищі «Ксєнже» і зможуть приступити до забудови.

   До слова, іменами відомих мико­лаївчан названі 8 вулиць, які запроектовані в квар­талі індивідуальні забу­дови в урочищі «Ксєнже». Нові вулиці отримають імена отця Андрія Іщака, Зіновія Локача, Яросла­ва Гнатіва, Дмитра Дзю­рака, Григорія Величка, Станіслава Скарбека, Ко­пачів, Героїв УПА та вул. Небесної Сотні.

Любов Добжанська

Світлина ілюстративна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *