Важлива інформація по сміттєзвалищу

Депутати Миколаївської міської ради висловили свою позицію з приводу виділення земельної ділянки ТОВ «Садем Трейдинг».

 5 вересня, у п’ятницю,  відбулась 44-та позачергова сесія Миколаївської міської ради. Передумовою для скликання сесії стало  розпорядження голови Львівської облдержадміністрації  Олега Синютки, яке викликало чималий резонанс у місцевої громади. У документі №1025/0/5-18 голова ЛОДА надав дозвіл фірмі ТОВ «Садем Трейдинг» розробити проект землеустрою на ділянку для облаштування полігону твердих побутових відходів. Ділянка розташована на території Миколаївської міськради, за межами населеного пункту, орієнтовною площею 5,7 га. Візуально ділянка розміщується справа від в’їзду на міське сміттєзвалище на території рекультивованих земель кар’єру піску.

 Відповідне розпорядження голови ЛОДА у четвер, 4 жовтня, опублікували на сайті ЛОДА. А сама фірма, за інформацією видання «Наші гроші. Львів», існує всього півроку і донедавна займалась колл-центрами.

Як повідомило видання «Наші Гроші. Львів», посилаючись на інформацію YouControl, “ТОВ «Сатем Трейдинг» заснували лише у березні цього року і спочатку фірма займалась телефонними центрами. Лише у вересні 2018 року фірма перепрофілювалася під «оброблення та видалення безпечних відходів». До ЛОДА щодо землі під полігон фірма звернулась 11 вересня. Першим засновником фірми ТОВ «Сатем Трейдинг» був Емні Самет (Туреччина), а директором спочатку була Марина Босаковська-Кан, а потім Ілона Мацько.

Пізніше компанія змінила місце реєстрації на вул. Соборна, 12а у Львові, а її власником та директором став Тарас Купчак із села Унів Перемишлянського району. За інформацією «НГ.Львів», іншого бізнесу він не має і не був зареєстрований як приватний підприємець. Після зміни власника статутний капітал фірми з 540 тис. грн зменшився до 26,2 тис. грн”. 

 У редакції виникають зустрічні запитання: як фірма із статутним капіталом 26 тис. грн. збирається будувати полігон ТПВ, який за попередніми підрахунками вартує понад 25 млн. (!) грн. Та чи є у штаті фірми кваліфіковані спеціалісти, інженери та кадровий персонал для реалізації такого складного інженерно-технічного комплексу? Чи збудувала згадана фірма хоча б один діючий полігон ТПВ, чи має фірма досвід роботи? На жаль, ці питання, поки залишаються риторичними…

 Міський голова Андрій Щебель на позачерговій сесії заявив присутньому депутатському корпусу: “Вважаю, що таке рішення потребує пояснення, тож депутатський корпус висловив свою позицію  у рішенні”- кінець цитати.

За вищезгадане рішення проголосували усі 15 зареєстрованих на сесії депутатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *