На черговій сесії Миколаївської районної ради, що відбулась 11 жовтня, депутати одностайно підтримали депутатське звернення депутата Івана Андрійчика про неприпустимість надання земельної ділянки ТОВ «Сатем Трейдинг» на території Миколаївського району для облаштування полігону ТПВ з вимогою скасувати дане розпорядження.

У тексі депутатського звернення йде мова про наступне :

«Голові ЛОДА

Синютці Олегу  Михайловичу

Шановний Олеже  Михайловичу

  Ми, депутати Миколаївської районної ради, звертаємось до Вас з депутатським зверненням через винесене вами розпорядження від 4 жовтня 2018 року № №1025/0/5-18. У вказаному розпорядженні було дано дозвіл на виділення земельної ділянки фірмі ТОВ «Сатем Трейдинг» на території Миколаївського району для облаштування полігону ТПВ. У зв’язку з цим висловлюємо свій рішучий протест проти подібних намірів. Облаштування полігону ТПВ є стратегічно важливим для існування місцевих громад. Дана обставина  підтверджується статтею 53 Земельного Кодексу України. Таке виділення земельних ділянок приватному суб’єкту, на наш погляд, є неприпустимим.

   Звертає на себе  також увагу інформація про  ТОВ «Сатем Трейдинг». Ця фірма створена у березні цього року, її учасником є лише одна молода фізична особа із Перемишлянського району і статутним капіталом 26 тисяч грн. Все це наштовхує на думку про те, що дана фірма є підставною, а її реальні власники є невідомі.

    Тому Миколаївська районна рада звертається до Вас із закликом про необхідність перегляду розпорядження № №1025/0/5-18 від 4 жовтня 2018 року та необхідністю відмінити його.

  Розраховуємо на розуміння проблеми та її вирішення».

 За таке звернення проголосували 22 районні депутати, 1- утримався.