8 листопада на 35-й позачерговій сесії Миколаївської районної ради доповідач по бюджетних питаннях, начальник фінансового управління Миколаївської РДА Зоряна Москалюк поінформувала присутніх про те, що за 9 місяців 2018 року до районного бюджету надійшло майже 460 млн. грн. з урахуванням субвенцій. З них 43 млн. грн. – це власні надходження. При плані 41 млн. до районного бюджету надійшло  понад 43 млн. грн. власних доходів. З усіх цих доходів левова частка – це 98 % податок і збір на доходи фізичних осіб (ПДФО)- це оті 18 % із нашої щомісячної зарплати, які ми так із болем і щемом серці віддаємо.  Решта 2 % – це адміністративний збір, орендна плата тощо.

Читацькій увазі пропонуємо топ-10 найбільших платників ПДФО в районі.

  1. Відділ освіти Миколаївської РДА – понад 10 млн. грн. за 9 місяців
  2. ПрАТ «Миколаївцемент» – понад 4 млн.грн.
  3. Миколаївська районна лікарня – понад 4 млн. грн.
  4. Фермерське господарство «Улар» – понад 3 млн. грн.
  5. «Хенкель Баутехнік» – понад 1, 7  млн. грн.
  6. Роздільський керамічний завод – понад 1,5 млн. грн.
  7. ТзОВ «Меркор-Україна» – понад 1, 4 млн.грн.
  8. «Львівгаз»- понад 1, 2 млн.грн.
  9. Відділ культури Миколаївської РДА – понад 1, 2 млн.грн.
  10. «Миколаївцемремонт»- понад 1, 1 млн.грн.

Серед сумлінних платників ПДФО є також «Юліус Кох», пенсійний фонд, Миколаївська РДА, Миколаївський районний суд, Професійно-технічний ліцей, «АТП-14627», «Техпостач», МКП «ЖКУ», МКП «Миколаївводоканал», дитячий будинок-інтернат у сщ. Розділ, «Укренерго».

Цікаво, що чимало згаданих структур розміщуються та здійснюють свою діяльність у м. Миколаєві, проте кошти осідають у районному бюджеті. У випадку утворення Миколаївської ОТГ ПДФО надходило б до бюджету місцевої громади, так як це є Тростянецькій громаді, де левову частку  ПДФО бюджет отримує від працівників Психіатричної лікарні та виправної колонії  сщ. Заклад.

Світлина ілюстративна