Хто сплачує найбільше податків у Миколаївському районі? Топ-10 установ та підприємств

8 листопада на 35-й позачерговій сесії Миколаївської районної ради доповідач по бюджетних питаннях, начальник фінансового управління Миколаївської РДА Зоряна Москалюк поінформувала присутніх про те, що за 9 місяців 2018 року до районного бюджету надійшло майже 460 млн. грн. з урахуванням субвенцій. З них 43 млн. грн. – це власні надходження. При плані 41 млн. до районного бюджету надійшло  понад 43 млн. грн. власних доходів. З усіх цих доходів левова частка – це 98 % податок і збір на доходи фізичних осіб (ПДФО)- це оті 18 % із нашої щомісячної зарплати, які ми так із болем і щемом серці віддаємо.  Решта 2 % – це адміністративний збір, орендна плата тощо.

Читацькій увазі пропонуємо топ-10 найбільших платників ПДФО в районі.

 1. Відділ освіти Миколаївської РДА – понад 10 млн. грн. за 9 місяців
 2. ПрАТ «Миколаївцемент» – понад 4 млн.грн.
 3. Миколаївська районна лікарня – понад 4 млн. грн.
 4. Фермерське господарство «Улар» – понад 3 млн. грн.
 5. «Хенкель Баутехнік» – понад 1, 7  млн. грн.
 6. Роздільський керамічний завод – понад 1,5 млн. грн.
 7. ТзОВ «Меркор-Україна» – понад 1, 4 млн.грн.
 8. «Львівгаз»- понад 1, 2 млн.грн.
 9. Відділ культури Миколаївської РДА – понад 1, 2 млн.грн.
 10. «Миколаївцемремонт»- понад 1, 1 млн.грн.

Серед сумлінних платників ПДФО є також «Юліус Кох», пенсійний фонд, Миколаївська РДА, Миколаївський районний суд, Професійно-технічний ліцей, «АТП-14627», «Техпостач», МКП «ЖКУ», МКП «Миколаївводоканал», дитячий будинок-інтернат у сщ. Розділ, «Укренерго».

Цікаво, що чимало згаданих структур розміщуються та здійснюють свою діяльність у м. Миколаєві, проте кошти осідають у районному бюджеті. У випадку утворення Миколаївської ОТГ ПДФО надходило б до бюджету місцевої громади, так як це є Тростянецькій громаді, де левову частку  ПДФО бюджет отримує від працівників Психіатричної лікарні та виправної колонії  сщ. Заклад.

Світлина ілюстративна

1 thought on “Хто сплачує найбільше податків у Миколаївському районі? Топ-10 установ та підприємств

 1. Як може освіта, лікарня і культура бути одними з найбільших платників податків, коли вони є бюджетниками???! Це просто гроші ходять з однієї бюджетної кишені в іншу. Не можуть вони бути поряд із дійсно платниками податків, поряд із тими за чиї податки вони живуть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *