Кількість та середньомісячна заробітна плата працівників Миколаївського району та міста обласного підпорядкування Нового Роздолу.

Середньооблікова кількість штатних  працівників підприємств, установ та організацій Миколаївського району у III кварталі 2018р. становила 6358 осіб (1,4% зайнятих в економіці області).

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника підприємств району у III кварталі 2018р. становила 6659 грн. Рівень заробітної плати працівників району був меншим за середній показник в області на 1730 грн. 

 Яка ситуація у наших сусідів? У місті обласного підпорядкування Новий Розділ середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій міста Новий Розділ у III кварталі 2018р. становила 3875 осіб (0,8% зайнятих в економіці області). Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника підприємств міста у III кварталі 2018р. становила 8558 грн. За рівнем оплати праці місто посіло 7 місце серед районів і міст області. Рівень заробітної плати працівників міста перевищував середній показник в області на 169 грн.

Інформація Головного управління статистики у Львівській області

Світлина ілюстративна