14 березня, у селі Дроговиж Миколаївського району відкрили новий дитячий садок «Сонечко».

Реконструкція закладу дошкільної освіти складає 4,7 млн гривень. Проектна потужність нового садка — 20 місць.

Після традиційного перерізання стрічки священнослужителі освятили дитячий садочок, а запрошені гості, батьки та діти оглянули заклад, який обладнано за сучасними вимогами.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

«Впродовж останніх років у Миколаївський район ми встигли інвестувати 100 млн грн. Це спільна позиція депутатського корпусу та Львівської ОДА. Я впевнений, що це є правильний початок нашої всієї роботи і, ми будемо рухатися так і далі.  Впродовж останніх років у Львівській області ми змогли відкрити 23 садочки, 14 шкіл, а ще інші інфрастуктурні об`єкти.   Вкладати і інвестувати в освіту – це вкладати та інвестувати у розвиток нашої країни», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Він також наголосив, що розвиток дошкільної освіти та реалізація заходів з дитячого виховання є одним з головних пріоритетів діяльності влади.

Дитсадок облаштували згідно з освітніми вимогами – закупили необхідні меблі, обладнання, а також інші потрібні матеріали для спальні та ігрових кімнат.

 Світлини і текст з сайту ЛОДА