У селі Дроговиж відкрили дитячий садок

 14 березня, у селі Дроговиж Миколаївського району відкрили новий дитячий садок «Сонечко».

Реконструкція закладу дошкільної освіти складає 4,7 млн гривень. Проектна потужність нового садка — 20 місць.

Після традиційного перерізання стрічки священнослужителі освятили дитячий садочок, а запрошені гості, батьки та діти оглянули заклад, який обладнано за сучасними вимогами.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

«Впродовж останніх років у Миколаївський район ми встигли інвестувати 100 млн грн. Це спільна позиція депутатського корпусу та Львівської ОДА. Я впевнений, що це є правильний початок нашої всієї роботи і, ми будемо рухатися так і далі.  Впродовж останніх років у Львівській області ми змогли відкрити 23 садочки, 14 шкіл, а ще інші інфрастуктурні об`єкти.   Вкладати і інвестувати в освіту – це вкладати та інвестувати у розвиток нашої країни», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Він також наголосив, що розвиток дошкільної освіти та реалізація заходів з дитячого виховання є одним з головних пріоритетів діяльності влади.

Дитсадок облаштували згідно з освітніми вимогами – закупили необхідні меблі, обладнання, а також інші потрібні матеріали для спальні та ігрових кімнат.

 Світлини і текст з сайту ЛОДА

2 thoughts on “У селі Дроговиж відкрили дитячий садок

  1. Реконструкція ДНЗ це хороша і потрбна справа. Але реконструкція приміщення (передбачає що була вже якась будівля нехай в дуже занедбаному стані) на 20 дітей за 4,7 млн грн, серйозно? Не забагато? Це ж 176 тис дол!!!??? Ось на дом.ріа.уа у львові за таку сумму є наприклад скромний будиночок https://dom.ria.com/ru/realty-prodaja-dom-lvov-malechkovichi-15420845.html і це не реконструкція незрозуміло чого а добротний “замок” з шикарним розташуванням неподалік Львова!!

    Невже в дитсадку такі самі умови?)) Сумніваюсь. А по тих фото, що на сайті ЛОДА, не зрозуміло куди діли таку сумму грошей.

  2. Замість того щоб писати необдумані дурниці, рекомендую екскурсійно завітати до нашого садочка, а заодно ознайомитися з проектом реконструкції та всією соціально – ціновою політикою.
    Будемо раді вітати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *