17 квітня у міському Палаці культури м. Миколаєва відбулись відкриті земельні торги у формі аукціону. Ініціатива організувати такі торги надійшла від Миколаївської міської ради. На аукціон виставили 5 земельних ділянок, кожна площею 0, 0440 га по вул. Львівська (ред- з лівої сторони у напрямку Львова – навпроти “Хенкелю”) з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. 

Земельні торги проводила львівська приватна фірма “Сомгіз”. Позмагатись за земельні ділянки зареєструваись 22 учасники. За три перші  лоти особливої боротьби не спостерігалось, безперечним лідером була місцева жителька, яка й придбала три ділянки,  першу з них –  за 184 тис.97грн. 76коп.,  другу – 249 тис.73 грн, 44 коп., третю  – за 119 тис. 112 грн. 08 коп. За кожен з трьох згаданих лотів змагались по 4 учасники.

Значно “гарячіша” боротьба була за 4 і 5 земельну ділянку,  та й учасників було  більше, по 5 претендентів.  За 4-ту земельну ділянку місцевий житель виголосив найбільшу ціну аукціону – 259 тис. 902 грн.72 коп. Жоден з інших учасників не запропонував вищої ціни. П’ята ділянка дісталась іншому жителю міста,  який назвав  ціну – 151 тис. 609 грн, 92 коп.

Зауважу, що лоти статрутвали від оціночної вартості – 108 тис. 292 грн. 80 коп. Кожен крок збільшення – 5 тис. 414 грн.

Загалом усі п’ять земельних ділянок продали за 963 тис. 805, 92 грн, які учасники аукціону повинні сплатити до бюджету міської ради до  22 квітня. 

У міській раді результатами задоволені. “Міський голова Андрій Щебель так прокоментував: “Найважливіше – торги відбулись відкрито та прозоро за принципом змагальності. Власниками усіх земельних ділянок стали місцеві жителі. Кошти, які міський бюджет отримає від продажу земельних ділянок ми плануємо вкласти в інфраструктуру міста – ремонт доріг, каналізування кварталів та інші важливі проекти”.

Земельні торги проводились відкрито, зареєструватись міг кожен охочий, пред’явивиши будь-який з документів, що посвідчує особу. 

Імена та прізвища переможців торгів з етичних та юридичних міркувань не розголошуємо.

Світлини редакції