Нещодавно миколаївська команда тенісистів «Патріот» повернулась із всеукраїнського клубного чоловічого чемпіонату І ліги України з настільного тенісу.

Саме так – на такому високому рівні тепер грає команда міста, яка відродилась лише рік тому, наче фенікс з попелу, та вже встигла заявити про себе, як про сильного і серйозного суперника. Змагатись довелось з 12 командами з усієї України: з Києва, Харкова, Одеси, Кіровограда, Луцька, Сєверодонецька та інших міст. Ви тільки уявіть рівень і масштаб – великі обласні центри проти невеличкого райцентру!

Миколаївську команду представляли професійні спортсмени Володимир Плішило та Мар’ян Яцишин з Миколаєва, Ярослав Кравець (Львів), Бойко Віталій (Тернопіль), Роман Макаренко (Запоріжжя).

Змагання видались непростими та й рівень спортивної конкуренції – неабиякий. Було чотири тури. У перших двох команда посіла першість. У ІІІ турі – «Патріот» виборола 5 місце, а у IV турі -7 місце.

До редакції завітали капітан команди Мар’ян Яцишин та Володимир Плішило, щоб поділитись враження від змагань.

«Наразі спортивний сезон у настільному тенісі взяв «літню відпустку» та у вересні розпочнеться новий, тому влітку ми будемо посилено тренуватись. Сьоме місце для нас – це додатковий стимул для тренувань, праці, і, звісно, перемоги, бо плануємо потрапити хоча б в трійку призерів І ліги. Чемпіонат цього року зібрав найсильніших гравців, без кількох очків майстрів спорту з усієї країни та ми проявили себе достойно. Спортивних амбіцій також маємо доволі – бачимо себе у вищій лізі України» – зауважив Мар’ян Яцишин.

«Варто додати, що наша команда впродовж усіх турнірів виступає у фірмових футболках «Патріот» (Миколаїв).

У такий спосіб ми підкреслюємо, що це миколаївська команда. Працюємо над своєю майстерністю і надалі, покладаємось на власні сили та впевнені, що здобудемо перемогу. Тому лише вперед і до перемоги» – так оптимістично налаштований миколаївський професійний спортсмен, студент львівського інституту фізкультури Володимир Плішило.

Тож залишається побажати миколаївській команді «Патріот» нових спортивних тріумфів в осінньому сезоні І ліги України.

Школярів запрошують спробувати себе  в настільному тенісі

Варто додати, що понад 20 років з перервами у Миколаєві продовжує діяти спортивна секція, а тепер відділення настільного тенісу при Миколаївській дитячо-спортивній школі. Самі заняття юні тенісисти мають на базі Миколаївської гімназії, де активно тренуються під наставництвом професійного тренера Олександра Цигульова, щоб гідно виступити на турнірі, який буде приурочений святкуванню Дня міста 22 червня. Більше того, на волонтерських засадах юних спортсменів тренують професіонали команди «Патріот» (Миколаїв), які передають свій досвід юному поколінню.

Днями тенісисти молодшої і старшої вікової групи змагались між собою на турнірі-завершенні навчального року. 18 учасників впродовж двох годин зіграли по п’ять ігор, допоки гравці-переможці не вибороли трьох впевнених перемог. За свої старання тенісисти отримали грамоти, медалі, футболки з логотипом команди «Патріот Миколаїв» та солодке частування.

Привітати школярів завітали заступник міського голови Андрій Бачик, голова депутатської комісії молоді та спорту Олег Старовецький, директор Миколаївської ДЮСШ Роман Чень. Зауважимо, у червні тренування продовжуються, тож відділення настільного тенісу запрошує усіх школярів спробувати себе у цьому цікавому й розвиваючому виді спорту. Адже влітку відпочивати можна активно, корисно і спортивно.

Подяка

Команда «Патріот» висловлює щиру подяку міському голові Андрію Щебелю, депутатському корпусу Миколаївської міської ради, Олегу Старовецькому та усім меценатам, спонсорам за сприяння у розвитку настільного тенісу серед школярів та можливість для дорослого складу команди грати на професійному рівні та гідно презентувати місто на та високому рівні змагань.