16 липня у Золочеві відбулася зустріч із п’ятим президентом України Петром Порошенком, командою партії «Європейської Солідарності» та кандидатом у народні депутати України Олегом Дудою. Петро Порошенко закликав усіх присутніх прийти на вибори 21 липня та віддати свій голос за його команду, за Олега Дуду.

Команда «Європейської Солідарності» за участі п’ятого президента України Петра Порошенка, голови Верховної Ради України Андрія Парубія, співачки та волонтерки Софії Федини, журналіста Віталія Гайдукевича та відомого блогера Андрія Полтави (Карпова) приїхали в Золочів, аби підтримати майбутнього народного депутата України від «Європейської Солідарності» Олега Дуду.

Люди на площі вітали їх оплесками та засвідчили команді свою довіру та підтримку.

У своєму виступі Петро Порошенко наголосив, що всі досягнення, які вдалося здійснити за п’ять років, – це спільна справа всіх українців.

«Сьогодні для нас абсолютно визначальний час. Або ми збережемо те, що було зроблено, або проросійські сили, в реванш яких ніхто не вірив і які вже підняли голови, візьмуть гору. Менше трьох місяців минуло від виборів, а вони вже приїхали зі своїх московій і готуються захопити Верховну Раду», – сказав Петро Порошенко.

Він підкреслив, що у новому парламенті для проукраїнської сили «Європейської Солідарності» важитиме кожен голос, а відтак закликав громаду Золочева підтримати на виборах Олега Дуду.

«Зв’язок між нашою командою у Києві та Золочевом — це народні депутати-мажоритарники. Саме тому ми висунули по мажоритарці на вибори славетну людину – пана Олега Дуду. Це прекрасний лікар-хірург, голова Українського товариства лікарів, справжній патріот та просто хороша і щира людина. Він надійний оплот нашої «Європейської Солідарності» тут на Львівщині», – сказав Петро Порошенко.

Він запитав у громади чи готова вона підтримати Олега Дуду на виборах, і площа вибухнула оплесками та схвальними вигуками.

«Готові!», — вигукували люди.

«Це і є справжня довіра. Дякую! Ви дуже розумні. Ви все прекрасно знаєте. А нашу перемогу ми приїдемо святкувати у Золочів», – пообіцяв Петро Порошенко.

Також зі словами підтримки на адресу Олега Дуди виступив спікер парламенту Андрій Парубій.

«Нам дуже важливо бути єдиними і відповідальними. Ви, мабуть, пригадуєте, як мені доводилося збирати голоси для ухвалення важливих законів, як-от Закону про мову. Пригадуєте, як я закликав депутатів прийти з буфету та кулуарів, аби проголосувати. Всі ті важливі для українців закони були прийняті, бо для мене це було критично важливо. Так і ви 21 липня маєте прийти на виборчу дільницю і зібрати голоси для «Європейської Солідарності» та зібрати голоси для вашого мажоритарника – легендарного лікаря Олега Дуди. Кожен голос має значення! Кожен втрачений голос – це викинутий набій. Ми маємо бути єдині – плече до плеча, адже ті проросійські демони йдуть, аби вкрасти наше майбутнє. Ми маємо підтримати ЄС і Олега Дуду. Ми маємо підтримати наше майбутнє», – сказав Андрій Парубій.

Після цього перед присутніми на площі людьми виступив кандидат у народні депутати Олег Дуда.

«Я мрію про той час, коли Українська держава стане частиною ЄС, де високоякісна медицина, де хороша освіта та високі стандарти життя. Я мрію про той час, коли Українська держава буде частиною НАТО, де ніхто не думає про війну, а вояк просто йде на роботу. Я мрію про той час, коли Українська держава буде заможна, де молодь не висить на шиї у батьків і не просить пенсії у бабусь, де молодь не їде за кордон працювати.

У мене є мрія, де в Україні лунає українська мова і українська пісня. Я – лікар-хірург. Я завжди допомагав людям і щодня змагаюся за людські життя. Ми мусимо перемогти і ми переможемо, бо ми – українці і з нами Бог!», – сказав Олег Дуда.

На завершення Петро Порошенко зазначив: «Олег Дуда – це лікар від Бога. Це гідна людина, яка врятувала життя сотням наших бійців. Він рятував життя нашим ветеранам, які повернулися з фронту. А сьогодні його талант, сила і дух потрібні у новій Верховній Раді України. Для мене дуже важливо, аби саме він представляв в українському парламенті Золочів».

Прес-служба

«Європейської Солідарності»