У Миколаєві шукають завідувача історико-краєзначого музею. Детальні умови  проведення конкурсного відбору в оголошенні нижче.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного добору на посаду завідувача

історико-краєзнавчого музею міста Миколаєва

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», Закону України «Про культуру», на підставі рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 09.07.2019 року №48, Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області оголошує конкурс на посаду завідувача історико-краєзнавчого музею міста Миколаєва.

Адреса закладу: вул. Шептицького, 26, м.Миколаїв, Львівська область, 81600.

Вимоги до кандидатів відповідно до ст.211 Закону України «Про культуру»:  повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою; високі моральні, ділові, освітні якості та організаторські здібності, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду завідувача історико-краєзнавчого музею особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законодавством порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї керівників органу місцевого самоврядування, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури.

Перелік документів, які подають кандидати:

1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2) автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

3) копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

4) два рекомендаційні листи довільної форми;

5) мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи подаються протягом 30 днів з дати оголошення конкурсу.

Дата початку приймання документів: 06 вересня 2019 року, 08.00 год.

Дата завершення приймання документів: 07 жовтня 2019 року, 17.00 год.

Дата початку формування конкурсної комісії: 06 вересня 2019 року.

Дата завершення формування конкурсної комісії: 07 жовтня 2019 року.

Умови та строки проведення конкурсу: конкурс проводить після завершення встановленого строку для формування конкурсної комісії та приймання документів від кандидатів в строк, що не перевищує 30 календарних днів.

Інформація про умови оплати праці, матеріально-технічну базу закладу: затверджений фонд заробітної плати завідувача музею (0,5 штатної посади) на місяць становить 1702,80 грн. Матеріально-технічна база закладу складається з будівлі музею, меблів, експозиційних стелажів, виставлених експонатів.

Документи приймаються за адресою: вул.Шептицького, 82, м.Миколаїв, Львівська область, 81600.

Додатково просимо кандидатів подати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку історико-краєзнавчого музею на один і п’ять років.

Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе особа, яка подає документи.

Відповідно до вимог статті 213 Закону України «Про культуру» Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії протягом 30 днів з дня публікування (з 06 вересня до 07 жовтня 2019 року включно) на e-mail:   mykolaivrada1@ukr.net та на паперових носіях (лист у довільній формі із зазначенням трьох кандидатур, які пропонується включити до складу комісії, заяви та анкети кандидатів за встановленими формами).

Дата і місце проведення засідання конкурсної комісії – 17 жовтня 2019 року, в приміщенні Миколаївської міської ради Львівської області (вул.Шептицького, 82, м.Миколаїв, Львівська область, 81600).

 Довідки за тел. 51-494, 51-271.

Міський голова                                                                               А.І.Щебель