У Миколаївській міській раді продовжили практику продажу земельних ділянок на відкритих земельних аукціонах.

Третього вересня такі торги відбулись у міському Палаці культури. Проводила аукціон львівська фірма «Сомгіз». За право стати власником  земельних ділянок по вулиці  Ю. Федьковича змагались сім учасників. За першу ділянку – троє, за другу – двоє, за третю – також двоє учасників.  Дві ділянки площею 0,0047 га стартували з ціни 6 857 гривень, третя ділянка з трохи більшою площею  0,0059 га – відповідно з більшої 8608 грн.

Найдешевше продали третю ділянку площею  0,0059 га – за 15 494, 40 грн. без ПДВ, що майже вдвічі більше від стартової ціни. Значно дорожче учасники торгів заплатили за першу та другу ділянку площею 0,0047 га. Перший лот викупили  за 25 370, 90 грн. без ПДВ, другий з аналогічною площею – за 25713, 75 грн., що  майже в 4 рази більше від стартової ціни.

 На кожен з лотів при реєстрації було подано дві і більше заяв, а крок торгів – тобто грошовий інтервал для учасників аукціону за перші дві ділянки становив 342 гривні 85 копійок, за третю – 430 грн. 40 коп.

 6 вересня – кінцева дата, коли переможці мають перерахувати кошти до міського бюджету за придбані ділянки. Загалом  до бюджету  міста має надійти  66 579, 05 грн.

Нагадаю, це вже вдруге за поточний рік з ініціативи Миколаївської міської ради на відкритому земельному аукціоні продали земельні ділянки. Цьогоріч у квітні на земельних торгах продали п’ять ділянок під будівництво та обслуговування об’єктів торгівлі по вулиці Львівській кожна площею по 0, 0440 га.

Тут варто додати, що це вперше за останні 6 (!) років господарювання  влади міста ділянки могли придбати відкрито будь-хто з учасників, хто готовий був заплатити ту чи іншу вартість. Саме на відкритості та прозорості продажу земель міста наполягали активна громадськість та підприємці міста.