За словами капітана команди, Мар’яна Яцишина, в процесі підготовки команди до ІІ туру чемпіонату України, який запланований на грудень, команда «Патріот» планує провести відкриті тренувальні збори спільно з вихованцями  відділення настільного тенісу Миколаївської ДЮСШ. На цих тренуваннях професійні спортсмени відточуватимуть свою майстерність та проведуть серію спільних тренувань.  Саме на цих змаганнях юні гравці малої ракетки зможуть зіграти за одним тенісним столом з учасниками команди «Патріот», повчитись у професіоналів.

Впродовж 19-23 вересня у м. Умань відбувся І тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2019-2020 року серед чоловічих команд Вищої ліги. Варто додати, що саме в цьому сезоні наша команда «Патріот» здійснила справжній прорив – дебютувала в регіональній лізі України, де увійшла до першої ліги, а звідти стрімко злетіла і до Вищої ліги, а це чималий рівень. Це другий за престижністю  спортивний дивізіон у настільному тенісі, вищою є лише суперліга України.

Миколаївські тенісисти перемогли у 5-ти з 11-ти ігор  і після І туру  посідають 7 місце у турнірній таблиці, що є доволі високим результатом  у  таких престижних змаганнях.

До слова, триває набір дітей від 6 років до відділення настільного тенісу Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи. Запрошують школярів для занять цим цікавим та динамічним видом спорту (тренер Богдан Чайковський -067-25-722-65).

Команда «Патріот» висловлює щиру подяку депутатському  корпусу Миколаївської міської ради, міському голові Андрію Щебелю  як за всебічну підтримку команди «Патріот», так і настільного тенісу, що у співпраці з Миколаївською ДЮСШ дає можливість розвиватись настільному тенісу у нашому місті.