14 січня на засіданні виконавчого комітету Миколаївської міської ради погодили нові тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для жителів м. Миколаєва. Ініціатива перегляду тарифу у сторону зменшення належить  міському голові Андрію Щебелю.

«Ми прийняли не відкориговані тарифи, а новий тариф, який на 2 гривні буде дешевший за попередній», – уточнила очільниця “Миколаївводоканалу” Віра Гичка.

Здешевлення послуги, як кажуть у місцевому водоканалі, відбулось за рахунок збільшення реалізації, бо впродовж останніх років практично все місто забезпечили віткою централізованого водопостачання та водовідведення (за винятком кварталу «під печерами», де вже почалось будівництво колектора).

«Суттєво збільшилась  також кількість абонентів Миколаївводоканалу», – зауважила Віра Гичка.

На здешевлення вплинули також і перемовини з «Львівобленерго». Сторони дійшли спільної згоди зменшити вартість електроенергії на 10 копійок. Знижена ціна на електрику закріплена у договорі до кінця поточного року.

Очільниця водоканалу Віра Гичка також повідомила, що комунальне підприємство наразі в пошуках альтернативних джерел водопостачання, щоб не бути залежними від основного постачальника – Львівводоканалу  та мати власну свердловину. Наразі альтернативних варіантів аж три і по кожному з них тривають обговорення.