Редакція Миколаївські ВІСТІ-Розділля ТБ, як інформаційний партнер фонду Klitschko Foundation інформує усіх зацікавлених про чудову можливість тренінгу «Посилка успіху» для вчителів фізкультури.

 «‎Посилка успіху» — тренінг для вчителів фізичної культури, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами.

 Під час проєкту учасники дізнаються про нові методи викладання, сучасні види спорту, здоровий спосіб життя, правильне харчування, мотивацію, обмінюються досвідом з колегами; вчаться реалізовувати власні проєкти та комунікувати з зацікавленими сторонами, ЗМІ.

У 2019 році фонд провів навчання для 360 вчителів фізичного виховання та через локальні проєкти охопили більше 24 тисяч учнів. Після проведення вчителями фізичного виховання локальних проєктів, які складаються зі змагань та освітніх лекцій про здоровий спосіб життя, запобіганню булінгу та дискримінації, вони отримали спортивного інвентарю для своєї школи.

Реєстрація на проєкт відкрита до 16.02.2020

Подати анкету можна за посиланням: https://my.klitschkofoundation.org/login

Детальнішу інформацію Ви зможете прочитати у розділі «Проєкти» на нашому сайті https://www.klitschkofoundation.org/

Контактна інформація:

Крижанівський Дмитро- менеджер Klitschko Foundation

E-mail: dk@klitschkofund.org