У Миколаївському районі понад 300 юридичних осіб (бюджетних установ, підприємств), які сплачують податки до районного бюджету. Минулого року район отримав 113 млн. грн ПДФО – податку з доходів фізичних осіб або, простіше кажучи, податків-відрахувань з наших з вами зарплат. Із згаданої суми 60 відсотків надійшло до районного бюджету, 25% до державного бюджету та 15 % до обласного.

Найбільшим платником податків з бюджетних установ вже третій рік поспіль став відділ освіти Миколаївської РДА. До районного бюджету освітяни сплатили понад 17 млн. грн., на другому місці, але першому в категорії “приватний бізнес” став  ПрАТ «Миколаївцемент» CRH в Україні. Цементний завод сплатив до районного бюджету понад 7 млн. гривень податку,  на третьому місці – Миколаївська районна лікарня, також сплатила податків на суму понад 7 млн., на четвертому – фермерське господарство «Улар», понад 6 млн,  далі – Роздільський керамічний завод –  понад 2 млн, далі – «Хенкель Байутехнік». Трохи більше 2 млн. грн. сплатили «Львівгаз», «Мерх Україна», трохи більше мільйона – відділ культури Миколаївської РДА,  «Юліус Кох», «Львівобленерго», «Миколаївцемремонт», «Дуатекс», пенсійний фонд, «Техпостач», Миколаївська РДА,  Миколаївське «ЖКУ»,  Миколаївське АТП та “Миколаївводоканал”. 

З усіх вище перелічених платників податків найкраща динаміка із сплати ПДФ спостерігається  на підприємствах  «Техпостач»,  МКП «ЖКУ» та «Миколаїводоканал». Про це на позачерговій сесії Миколаївської районної ради повідомила  начальниця фінансового відділу Миколаївської РДА Зоряна Москалюк.

Світлина ілюстративна