Для довозу працівників з Нового Роздолу, Старого Роздолу, Миколаєва до Львова та у зворотному напрямку тимчасово курсуватиме 555 маршрут за своїм звичним напрямком у визначені години. Про це сьогодні повідомили на робочій нараді в Миколаївській РДА. Для довозу на роботу медичних працівників, які працюють в районі чи області, а також для працівників, які забезпечують роботу критично-важливої інфраструктури нашого регіону (МЧС, правоохоронні органи, працівників, що здійснюють управління в органах місцевого самоврядування тощо) не за місцем проживання, тимчасово, на період карантину працюватиме спецтранспорт.

Лілія Фурів, очільниця відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Миколаївської РДА зауважує, що тариф для такого спецрейсу буде звичним.

«Так, погоджено, що даний рейс, 555 маршрут, забиратиме працівників критично-важливої інфраструктури. Передбачається, що такий рейс курсуватиме щоденно. Визначено, що він забиратиме працівників у кількості 29 осіб. Оплата, як звичайний тариф у напрямках Н.Розділ-Миколаїв-Львів. Графік руху погоджено такий:

  • з Нового Роздолу (ч/з Старий Розділ, Миколаїв) до Львова автобус вирушатиме о 7.30 та 17.00
  • зі Львова (ч/з Миколаїв, Старий Розділ) вирушатиме о 12.30 та о 19.00».

Керівник  ТОВ Миколаївське АТП-14627 Василь Олійник зазначив, що автобус підбиратиме працівників на зупинках, як при звичайному рейсі.

«Не потрібно іти до одного місця. Автобус буде рухатись звичним маршрутом Новий Розділ-Львів та підбиратиме працівників на зупинках».

Такий спецрейс курсуватиме на час карантину. Також додаємо розклад руху відповідно до затвердженого графіку.