Антирекорд- COVID-19 на Миколаївщині

На своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук пані Марія Озірковська, епідеміолог у Миколаївському районі написала таку інформацію: “Антирекорд- COVID-19 на Миколаївщині. За вчора (ред.: станом на 30 червня) додалося 44 хворих- 10 по м.Миколаєву, 7-с.Черниця, 6-с.Пісочна, 5-с.Держів….Загалом- більше 150, на жаль, 4 померло. І це верхівка айсберга, бо при епідрозслідуваннях одного випадку часто виявляється, що в сім’ї хворіє (хворіла) дочка(син, внук…..)
Більшість хворих- від 30 до 60 років, потім- старші 60. Але є й хворі діти . Основні скарги- гарячка, кашель, біль у горлі, слабкість, втрата нюху. Але вірус має поліорганні ураження, тому в частини хворих- шлунково-кишкові розлади , дуже сильний головний біль. А віддалені наслідки хвороби ще не вивчені. Це особливо- небезпечне захворювання, а не просто ГРЗ!!!
Випадки є в багатьох колективах – ФГ”Улар”, приватні підприємства, лікарня, міська рада, відділення зв’язку, міграційна служба, водоканал, ресторани…”.

Як поінформував Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що діє при Миколаївській РДА, на завтра, скликається екстренне засідання з огляду на стрімкість поширення COVID-19 на Миколаївщині. 

 

0 thoughts on “Антирекорд- COVID-19 на Миколаївщині”

Write a Reply or Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *