Аматорський футбольний клуб «Миколаїв» переміг професіоналів з «Металіста»

Про це інформує Львівська Асоціація футболу. Чинний срібний призер Прем’єр-ліги Львівської області, володар Кубка Львівщини і Кубка аматорів України – аматорський футбольний клуб «Миколаїв» знову вибив із Кубка України професіональну команду – на другому попередньому етапі підопічні Віталія Шумського в більшості перемогли харківський «Металіст».

Рахунок у зустрічі на 29-ій хвилині відкрили харків’яни: Мар’ян Бурмас відбив удар Данила Кайдалова по центру воріт із-за меж штрафної площі, але тієї ж миті Роман Горенко добив шкіряного в сітку – 0:1.

Після перерви миколаївці перевернули шальки терезів на свій бік. На 56-ій хвилині Віталій Славецький гарматним ударом здалеку відновив рівновагу – 1:1.

Через деякий час «Металіст» залишився в меншості – другу жовту картку отримав Кирило Дігтярь. Господарі миттєво скористалися чисельною перевагою: Андрій Піяйко із лівого флангу навісив на дальню стійку, й інший Андрій – Дмуховський замкнув його навіс головою – 2:1!

На куражі підопічні Віталія Шумського забили ще раз: на 88-ій хвилині Григорій Коваль зі штрафного завантажив м’яча у володіння суперника, а Назар Цюпка зльоту пробив у дальню «дев’ятку» – 3:1, «Миколаїв» вийшов до наступної кубкової стадії!

Нагадаємо: на попередньому етапі Кубка України сезону-2024/2025 миколаївці пройшли волочиський «Агробізнес».