Стас Любчак: «Кубок Лева 2024» – мене приємно здивував результативністю спортсменів нашого клубу

Днями у Львові відбулись змагання зі спортивних танців «Кубок Лева 2024». Миколаївські спортсмени були представлені вихованцями клубу «My waves», які тренуються під керівництвом незмінного наставника Стаса Любчака та його колеги Олега Маслія.

По завершенню змагань керівник клубу Стас Любчак поділився своїми враженнями.

«Мене дуже приємно здивував «Кубок Лева 2024». Адже в змаганнях зі спортивних танців взяли участь велика кількість спортсменів – близько 900 учасників. Це доковідний рівень. І мені дуже приємно, що спортсмени нашого клубу, вийшовши з міжсезоння, успішно виступили.  Більшість з моїх спортсменів були у фінальній стадії змагань, а для для багатьох танцювальних пар – це був перший турнір після зимових канікул.

Особливо хочу відзначити результативність діток, які з вересня прийшли на новий набір. Для них це були перші дебютні змагання. Я дуже радий, що вони справились з усім. І впевнено, переконливо виступили.

Щодо дорослої і найскладнішої категорії, то більшість вихованців нашого клубу повигравали призові місця або ж стали призерами.

І так, у категорії “молодь” ми маємо такі результати:

• Дикий Максим та Клюєва Єкатерина – юніори 2, латиноамериканська програма – 6 місце, європейська програма – 2 місце;
  • Керман Денис та Загайська Тетяна – 5 місце у фінальній стадії, латиноамериканська програма;
  • Гнатів Захар та Сиділо Анастасія, юніори 2, латиноамериканська програма – 2 місце, європейська – 3 місце;
  • Федорик Максим та Марія Юрів, незмінні чемпіони, юніори 2, латиноамериканська програма – 1 місце.

Тут я хочу зауважити, що ці чотири пари готуються на 13 квітня на Чемпіонат України. Дехто з них буде затверджувати свій статус «збірників», інші пари будуть боротися за вихід в збірну. Чемпіонат відбудеться в м.Коростень. Там спортивні пари будуть номінуватися на Чемпіонат світу та Європи на поточний 2024 рік.